משלוח חינם

שואב אלחוטי עומד 2 ב-1

ג'יטק פאוור פלור

בבתים מודרניים יש חוסר במקומות אחסון ולכן כולנו מחפשים מכשיר אחד שעושה הכל. לכן, יצרנו עבורכם את הג'יטק פאוור פלור – מכשיר ורסטילי שמשלב שואב עומד עם שואב ידני נטען, רב עוצמה ועם מגוון אביזרים המיועד לניקוי כל הבית מהרצפה ועד התקרה. 

Power Floor

/5 4.7

₪1,790

משלוח חינם

לניקוי כללי של הבית

נקו את הרצפה ואת התקרה באמצעות מוט הארכה, עברו בקלות מרצפה לשטיחים. נתקו את מוט הארכה, חברו את האביזר הרצוי  מבין שלל האביזרים המסופקים עם המכשיר ונקו להנאתכם מדרגות, ספות, מזרנים, מסילות תריסים, מקומות צרים וו/או כל מה שעולה על דעתכם.

אלחוטי ורב שימושי

בין עם אתם צריכים לנקות את הבית, את המשרד את הרכב או את הסירה השואב הזה מתאים לכם. הג'יטק פאוור פלור מאפשר לשאוב בכל רחבי הבית/המשרד ולעבור בין חדרים והכל מבלי חשש שכבל החשמל ייתפס ברהיטים או שלא יהיה מספיק ארוך (אלחוטי כבר אמרנו?) עם זמן עבודה של כ-20 דקות רצופות* בעוצמה מקסמילית אתם יכולים להיות בטוחים שתספיקו לנקות את כל הבית בטעינה אחת

קל משקל

עם משקל של 1.5 ק"ג במצב ידני ** הג'יטק פאוור פלור  מיועד להיות קל ונוח לשימוש גם לאנשים בעלי מוגבלויות. למרות שמדובר בשואב עם מנוע וסוללה עוצמתיים למדי ועם טכנלוגייה מתקדמת, דאגנו לוודא שהוא יהיה קל משקל ונוח לאחיזה בכל מצב ואפילו  כשמחזיקים אותו בגובה על מנת לנקות פינות בתקרה ו/או וילונות.

מפרט ומאפיינים טכנים

Li-ion
22V
2.4*
4h

לחצו כאן להורדת חוברת הוראות בעברית

מברשת חובטת עם מנוע נפרד

מטען

מוט נירוסטה

מכשיר

מיכל לכלוך (מורכב)

סוללה (מורכבת)

אביזר לשאיבת מקומות צרים

אביזר לשאיבה של ספות, מזרנים ועוד

אביזר לשאיבת  ריהוט עדין ומקלדות

טכנולוגיית יוניק אייר לוק ( Unique AirLOC ∆)


הפטנט הייחודי של הפאוור פלור אשר משתמש בטכנולוגיית האייר לוק* מאפשר איסוף קל ונוח גם של חלקיקי לכלוך גדולים במיוחד .  כאשר דוחפים את השואב קדימה המערכת שואבת את הלכלוך, המברשת החובטת דוחפת אותו למיכל איסוף הלכלוך והמגב מונע ממנו מלצאת החוצה. באמצעות המנוע העוצמתי של המברשת ושיטת העבודה שלה, היא מאפשרת אפילו הסרה של לכלוך קשה במיוחד ואף מאפשרת ניקוי במגוון רחב של משטחים.

זמן עבודה ארוך


באמצעות סוללת ליתיום ייחודית בעוצמה אדירה של 22 וולט, הפאוור פלור יכול לעבוד כ-20 דקות רצופות במהירות .מקסימלית. במידה והסוללה נחלשת ניתן להטעין אותה. הוסללה מגיעה עם נורות חיווי לד המציינים את רמת הטעינה של הסוללה.

ריקון מיכל הלכלוך


הפאוור פלור שואב את הלכלוך לתוך מיכל האבק הגדול שנמצא בתחתית המכשיר המאפשר ניקוי של זמן ממושך ללא צורך בריקון המיכל. ברגע שהמיכל מתמלא פשוט שלפו את המיכל, לחצו על הכפתור וכל הלכלוך יפול לפח האשפה בקלות.l.

אחסון קל ונוח

אם גיליתם שקרש הכביסה שלכם הופך להיות רהיט בסלון כיוון שאין לכם איפה לאחסן אותו השואב האלחוטי 2 ב-1 של ג'יטק מאפשר חסכון במקום. ניתן לפרק כל אחד מהאביזרים ולאחסן את השואב בקלות וביעילות.

שאיבה ידנית

במצב של שאיבה ידנית, הג'יטק פאוור פלור יכול לשאוב מקומות צרים ומקומות קשים להגעה, בבית, במשרד, ברכב ועוד.  בעזרת האביזרים השונים מגיעים עם השואב, ניתן לנקות מקומות קשים להגעה כגון תא כפפות ברכב, מסילות תריסים בחלונות הבית ועוד.

טכנולוגיית  AirLOC∆  מוגנת בפטנט פנדינג שמספרו WO2017/144922.

*זמן העבודה עשוי להשתנות בהתאם למשטח אותו מנקים

**המשקל = 1.5 ק"ג מתייחס לשואב במצב ידני. המשקל משתנה בהתאם לאביזרים המולבשים על המכשיר.

אחריות של שנתיים בהתאם לתנאי תעודת האחריות

התמונות להמחשה בלבד. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח

רכישה בטוחה

קראו מה חושבים על המוצרים שלנו ברחבי העולם

Crazy amount of suction. Light weight and multiple attachments for various functions. Bought the car kit add on which is very handy for getting into small spaces. Battery life is impressive too, roughly 40 minutes. Delighted!

Angela R.

Gtech Power Floor

5 / 4.7

(20430)

שינוי גודל גופנים