משלוח חינם

שואב אבק ידני עוצמתי במיוחד

The Gtech Multi MK2

שואב ידני נטען עוצמתי במיוחד הכולל את כל האביזרים "המסורתיים" על מנת לאפשר לכם ניקוי קל ונוח וללא צורך בחיבור קבוע לחשמל ו/או למצת הרכב – אידיאלי במיוחד לניקוי ספות, מזרנים, מדרגות, מסילות של תריסים, פינות, רכב, סירה ועוד.

Multi MK2

/5 4.8

₪990

משלוח חינם
מבצע בנדל

חסכו 500 ש"ח בקניית ערכה של שואב ידני מדגם מולטי + שואב אבק אלחוטי עומד מדגם אייר רם

airram-upsell
הערכה המושלמת
₪2,180
₪2,680

*שני המוצרים מגיעים יחד במשלוח אחד ללא תשלום וכוללים את כל החלקים והאביזרים כאילו נרכשו בנפרד. זמן העבודה המצרפי של שני המכשירים הוא של כ-60 דקות עבודה!*

מגוון רחב של אביזרים

המולטי הוא אולי שואב ידני קטן אבל באמצעות מגוון האביזרים שהוא מגיע איתם, הוא יכול לעשות עבודה כמו של השואבים הגדולים. באמצעות המברשת החובטת ניתן לנקות שיער בע"ח מספות ומזרנים, באמצעות מוט הארכה ניתן לנקות מסילות של תריסים ומקומות צרים אחרים ובאמצעות המברשת העדינה ניתן לנקות מקלדות מחשב, מקומות קשים להגעה ברכב ועוד. 

קומפקטי ואלחוטי

בשל העיצוב הקומפקטי שלו, ניתן לאחסן את המולטי בקלות ומבלי חשש שלא יהיה לכם היכן לאחסן אותו.  בעת הצורך פשוט שלפו את השואב ונקו את האזור המיועד בקלות, ביעילות ובמהירות.

שואב ידני קל משקל וקומפקטי

במשקל של 1.5 ק"ג בלבד ** השואב הידני האלחוטי קל המשקל יכול לשמש אתכם לא רק בבית אלא גם במשרד, ברכב, בסירה, בקראון ובמקומות רבים נוספים. ניתן  לנקות איתו בקלות את השיער על מושבי הרכב או הספה, את הפירורים בין כסאות הרכב או על כסא התינוק ואלו רק חלק מהדוגמאות הרבות… 

מאפיינים ומפרט טכני

Li-ion
22V
3.2
4h

לחצו כאן להורדת חוברת ההוראות בעברית

מברשת חובטת עם מנוע נפרד

מברשת עדינה

מוט הארכה (אביזר אופציונאלי)

שואב ידני

מטען

אביזר לניקוי פינות

מיכל לכלוך כולל פילטר

סוללה

זמן עבודה ארוך


לג'יטק מולטי זמן עבודה ארוך במיוחד של כ-20 דקות עבודה רציפות. על גבי הסוללה ישנם מחוונים מסוג לד אשר מראים למשתמש את עוצמת הסוללה ומתי יש להטעינה.

ניקוי של רכב


הג'יטק מולטי הופך את הניקיון במקומות קטנים כמו פנים הרכב, הספות, המזרנים וכו' למשימה קלה ונוחה עם המולטי ניתן לנקות חריצים, פינות, מסילות של תריסים ומקומות קשים להגעה. המטרה שלנו תמיד הייתה להפוך את החיים של הלקוחות שלנו לקלים יותר ולכן הוספנו את נורות הלד לראש השואב. נורת הלד מאירה את מקום הניקוי ומאפשרת ניקוי של אבק ולכלוך גם במקומות חשוכים.

ריקון קל ונוח של מיכל הלכלוך


למרות שתמיד כיף לראות את תוצאות הניקוי ואת כמות הלכלוך שהמולטי שלנו אוסף, על מנת להקל על החיים, עיצבנו מיכל לכלוך גדול במיוחד, קל מאד לריקון ולניקוי. פשוט לחצו על כפתור הפתיחה של המיכל וכל הלכלוך שהצטבר במיכל ייפול החוצה ישירות לפח האשפה.

ניקוי קל ומהיר


באמצעות העיצוב החדשני של השואב הידני שלנו, השאיבה מעולם לא הייתה קלה ונוחה יותר. פשוט לחצו על כפתור ההפעלה והשואב ישאב עבורכם את הלכלוך.

טכנולוגיית  AirLOC∆  מוגנת בפטנט פנדינג שמספרו WO2017/144922.

*זמן העבודה עשוי להשתנות בהתאם לסוג משטח הניקוי

** משקל = 1.5 ק"ג מתייחס למכשיר כולל אביזר לפינות. משקל המכשיר עשוי להשתנות בהתאם לאביזר שמחובר אליו

אחריות לשנתיים על פי תנאי תעודת האחריות

רכישה בטוחה

קראו מה חושבים על המוצרים שלנו ברחבי העולם

Perfect companion to the AirRam 2. Ideal for cleaning up cat hair from the furniture and good for hard to reach areas. Wish we had bought it last year along with the air ram!

Ian M.

Gtech Multi MK2

5 / 4.8

(16942)

שינוי גודל גופנים