משלוח חינם

שואב האבק האלחוטי העומד החזק ביותר שלנו

Gtech AirRam MK2

ניקיון הבית מעולם לא היה קל ופשוט יותר. בעזרת שואב האבק האלחוטי נושא הפרסים שלנו, ניתן לנקות את הבית במהירות ולעבור ללא קושי מניקוי משטחי רצפה לשטיחים בקלות וביעילות ללא מתאמים ו/או אביזרים מיוחדים.

AirRam MK2

/5 4.9

₪1,790

משלוח חינם
מבצע בנדל

חסכו 500 ש"ח בקניית ערכה של שואב ידני מדגם מולטי + שואב אבק אלחוטי עומד מדגם אייר רם

airram-upsell
הערכה המושלמת
₪2,180
₪2,680

*שני המוצרים מגיעים יחד במשלוח אחד ללא תשלום וכוללים את כל החלקים והאביזרים כאילו נרכשו בנפרד. זמן העבודה המצרפי של שני המכשירים הוא של כ-60 דקות עבודה!*

צאו מעבדות לחירות בעזרת השואב הידני הנטען העומד

בין אם אתם חולי ניקיון  או סתם אוהבי ניקיון, יצרנו עבורכם את השואב הידני העומד הנטען על מנת לשנות לכם את חוויית הניקוי. ה-AirRam מעוצב על מנת לעבור בקלות מרצפה  לשטיחים וההיפך וללא צורך במאתאמים ו/או באביזרים כלשהם והכל על מנת להפוך את החיים לקלים ונוחים יותר.

קל משקל וקל מאד לתמרון

הג'יטק AirRam שוקל רק 3.2 ק"ג כולל הידית, הסוללה ומיכל הלכלוך המורכב עליו מה שהופך אותו לשואב קל ביותר. באמצעות ידית עם פרופיל נמוך במיוחד אשר ניתנת לכיפוף עד לרצפה, ניתן בקלות לשאוב מתחת למיטות ולרהיטים שונים ולהגיע כמעט לכל מקום בקלות וביעילות.

ויהי אור

הוספנו לכל רוחב המכשיר נורות לד חזקות במיוחד אשר מאירות את הרצפה בעת ניקיון במקומות חשוכים ובכך לא ניתן לפספס אבק ולכלוך אשר מתחבאים להם במקומות חשוכים כגון מתחת לספה, למיטה או לשולחן הקפה.

מאפיינים ומפרטים טכניים

Li-ion
22V
3.2
4h

לחצו כאן להורדת חוברת הוראות

מכשיר

מיכל לכלוך

ידית עליונה

ידית תחתונה

סוללה

מכסה מברשת

פילטר

מטען

מברשת חובטת עם מנוע נפרד


הפטנט הייחודי של האייר רם אשר משתמש בטכנולוגיית האייר לוק* מאפשר איסוף קל ונוח גם של חלקיקי לכלוך גדולים במיוחד. כאשר דוחפים את השואב קדימה המערכת שואבת את הלכלוך, המברשת החובטת דוחפת אותו למיכל איסוף הלכלוך והמגב מונע ממנו מלצאת החוצה. באמצעות המנוע העוצמתי של המברשת ושיטת העבודה שלה, היא מאפשרת אפילו הסרה של לכלוך קשה במיוחד ואף מאפשרת ניקוי במגוון רחב של משטחים.

זמן עבודה ארוך במיוחד


האייר רם מונע באמצעות סוללה נטענת בעוצמה אדירה של 22 וולט המאפשרת זמן עבודה של כ-40 דקות* בטעינה אחת.  כמו כן, על גבי הסוללה קיים מחוון לד בעל 4 מצבים שמעיד על רמת הטעינה של הסוללה כך שתמיד תדעו מתי יש להטעין את הסוללה.

ריקון נוח של מיכל הלכלוך


האייר רם של ג'יטק מצויד במיכל אבק גדול במיוחד ובעיצוב ייחודי המאפשר ריקון קל ונוח. באמצעות ידית ייחודית ניתן לרוקן את  כל הלכלוך שהצטבר במיכל מבלי להתלכלך ומבלי שהאבק יתפזר.

אחסון קל ונוח


השואב האלחוטי והקל שלנו ניתן בקלות לאחסון מבלי לדאוג לכבלים ולאביזרים שונים. לנוחות נוספת אף ניתן לשלוף את הסוללה ולטעון אותה מחוץ  למכשיר ובכך לאחסן אותו היכן שרוצים ולטעון את הסוללה במקום אחר לבחירת המשתמש.

טכנולוגיית  AirLOC∆  מוגנת בפטנט פנדינג שמספרו WO2017/144922.

*זמן העבודה עשוי להשתנות בהתאם למשטח הניקוי אותו מנקים.

שנתיים אחריות בהתאם לתנאי תעודת האחריות

התמונות להמחשה בלבד, אין כפל מבצעים. ט.ל.ח

רכישה בטוחה

קראו מה חושבים על המוצרים שלנו ברחבי העולם

A doddle to use. Picks up everything without fail. And emptying? Such a relief. No mess and simple. Have a Dyson V6 which needs emptied it seems every 2 minutes and is a dirty tiresome experience. From now on Gtech every time.

Susann K.

AirRam MK2

5 / 4.9

(20430)

שינוי גודל גופנים